Undermeny

Julvecka med tomte i handelsboden

Nu är det julvecka i Handelsboden, fullt med aktiviteter hela veckan, tävlingar, julfika, och inte minst så är tomten på plats i handelsboden, han rekommenderar fina julklappar för dig som är sent ute, eller varför inte bara träffa tomten och ge honom en julkram.

Jultomten med medhjälpare
Jesper Rundberg HA11 är jultomte

Passa på att julfynda av skolans UF-företagare ---  VÄLKOMMMEN

Handelsboden är öppen

Måndag 10.00-14.00

Tisdag 12.30-15.30

Onsdag 10.00-15.30

Torsdag 09.00-14.30

Fredag 09.00-11.00

Publicerad 2013-12-16
 
 
 
 
 

Mönsteråsgymnasiet: Torggatan 15, 383 31 Mönsterås
Telefon: 0499-175 00 Fax: 0499-179 26
E-post: gymnasiet.kansli@monsteras.se

Facebook